W sobotę, 21 lutego, w Zduńskiej Woli odbyła się II runda Pucharu Województwa Łódzkiego Młodzików, zorganizowana przez tamtejszy Klub Sportowy Sokół. Wśród uczestników znalazło się także 21 zawodników Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego „10-ka”, którzy reprezentowali gminę Sulmierzyce. Młodzież startowała w konkurencjach pistoletowych w różnych kategoriach wiekowych.
Więcej już jutro w najnowszym wydaniu tygodnika IPP Pajęczno.

If you are going for most excellent contents like myself, only pay a quick visit this web page all the time as
it offers feature contents, thanks