Majowe targi końskie, które od wielu lat odbywają się w Pajęcznie, mają m.in. promować miasto i gminę. Ostatnia edycja, która miała miejsce 9 maja, bezsprzecznie pajęczański samorząd rozsławiła. Skandaliczne zachowanie dorożkarza z Krakowa, konający kucyk, wszech lejący się alkohol i bite konie w mig obiegły sieć i wywołały falę pytań o to, czy targi należy kontynuować.
Więcej w dzisiejszym wydaniu tygodnika IPP Pajęczno.
