Targi końskie – wóda, rzeźnia i strzał z kopyta

Majowe targi końskie, które od wielu lat odbywają się w Pajęcznie, mają m.in. promować miasto i gminę. Ostatnia edycja, która miała miejsce 9 maja, bezsprzecznie pajęczański samorząd rozsławiła. Skandaliczne zachowanie dorożkarza z Krakowa, konający kucyk, wszech lejący się alkohol i bite konie w mig obiegły sieć i wywołały falę pytań o to, czy targi należy kontynuować.

Więcej w dzisiejszym wydaniu tygodnika IPP Pajęczno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *