Strażacy świętowali w gminie Nowa Brzeźnica

W tym roku strażacy z gminy Nowa Brzeźnica obchodzili swoje święto 9 maja podczas uroczystości w Starej Brzeźnicy. Po rozpoczynającej wydarzenie mszy świętej uczestnicy przy akompaniamencie tamtejszej orkiestry dętej przemaszerowali na plac przy strażnicy. Tam podniesiono flagę państwową i odśpiewano hymn, a chwilą ciszy uczczono zmarłych strażaków.

Więcej w czwartkowym wydaniu tygodnika IPP Pajęczno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *