W tym roku strażacy z gminy Nowa Brzeźnica obchodzili swoje święto 9 maja podczas uroczystości w Starej Brzeźnicy. Po rozpoczynającej wydarzenie mszy świętej uczestnicy przy akompaniamencie tamtejszej orkiestry dętej przemaszerowali na plac przy strażnicy. Tam podniesiono flagę państwową i odśpiewano hymn, a chwilą ciszy uczczono zmarłych strażaków.
Więcej w czwartkowym wydaniu tygodnika IPP Pajęczno.
