Wrócili z czterema medalami w strzelectwie

Wrócili z czterema medalami w strzelectwie

W sobotę, 21 lutego, w Zduńskiej Woli odbyła się II runda Pucharu Województwa Łódzkiego Młodzików, zorganizowana przez tamtejszy Klub Sportowy Sokół. Wśród uczestników znalazło się także 21 zawodników Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego „10-ka”, którzy reprezentowali gminę Sulmierzyce. Młodzież startowała w konkurencjach pistoletowych w różnych kategoriach wiekowych. Więcej już jutro w najnowszym wydaniu tygodnika IPP Pajęczno.

Pierwszy Puchar Wójta Kiełczygłowa w darcie

Pierwszy Puchar Wójta Kiełczygłowa w darcie

Takie rozgrywki odbyły się po raz pierwszy nie tylko w gminie Kiełczygłów, ale i w powiecie pajęczańskim. W piątek, 20 lutego, w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Kiełczygłowie kilkudziesięciu zawodników walczyło w Turnieju Darta o Puchar Wójta Gminy Kiełczygłów. O tym, który zawodnik wywalczył trofeum przeczytacie już jutro w najnowszym wydaniu naszego tygodnika.